Treningi personalne

Treningi personalne 1:1 z dwuboju olimpijskiego.

Treningi personalne z dwuboju olimpijskiego

Zajęcia indywidualne z nastawieniem na dwubój olimpijski. Nie są to standardowe zajęcia gdzie wykonujesz tylko plan treningowy. Tutaj poznasz lepiej technikę dwuboju olimpijskiego oraz zasady treningu podnoszenia ciężarów.

Zajęcia indywidualne gwarantują większy komfort pracy. Czas trwania zajęć, to około 1,5 – 2. godziny.

Trening połączony z nauką dwuboju. Poznasz wiele ćwiczeń oraz nauczysz się bezpiecznie i prawidłowo je wykonywać.

Pojedyncze zajęcia, to koszt 280 zł. W przypadku współpracy długoterminowej możliwość negocjacji warunków.

Korzystanie z treningów personalnych polecam szczególnie osobom współpracującym ze mną online jako uzupełnienie współpracy.

Trening pod okiem doświadczonego trenera gwarantuje bezpieczeństwo

Lat praktyki nie kupisz i jeśli możliwość uprawiania sportu na zawodowym poziomie i zdobywania tego doświadczenia na własnej skórze już Ci przepadła, to najszybszą drogą do poszerzania wiedzy jest współpraca z osobami, które posiadają wyjątkowe doświadczenie w swojej dziedzinie.

Przez 18. lat treningów, startów na najwyższym poziomie, współpracy z około 20. trenerami zyskałem odpowiednią wiedzę na temat treningu w dwuboju olimpijskim. Doświadczenie, które zawodnik zdobywa przez wiele lat pracy, przy okazji zdobywając medale na najważniejszych zawodach na świecie jest nieocenione. Wiem na co zwrócić uwagę u osób początkujących jak i zaawansowanych. Do każdego podopiecznego podchodzę indywidualnie, ponieważ tylko takie podejście daje szanse rozwoju określonym jednostkom.

FAQ

Najczęściej zadawane pytania

Standardowo podopiecznych przyjmuje w Polkowicach (woj. dolnośląskie).

Tak, w ramach możliwości czasowych istnieje taka możliwość za dodatkową opłatą za dojazd.

Tak, istnieje taka możliwość. Możesz np. wykupić pakiet określonej liczby treningów. Wtedy też cena jednostkowa za zajęcia będzie niższa.

Oczywiście. Jeśli chcesz rozpocząć zabawę ze sztangą, to zapraszam. Przygodę z dwubojem bezpiecznie jest zacząć pod okiem osoby doświadczonej, która pokaże Tobie jak prawidłowo i bezpiecznie wykonywać ćwiczenia. Dzięki temu będziesz mniej narażony na kontuzje.

Masz inne pytanie?

Jeśli masz pytanie/a odnośnie treningu personalnego bądź chcesz się skontaktować w innej sprawie, to zapraszam do kontaktu.