opinie

osób współpracujących ze mną

Dziękuję wszystkim osobom, które zgodziły się na przesłanie i umieszczenie opinii na temat współpracy ze mną.

logoam2
5/5
Mimo mojego zupełnie amatorskiego podejścia do ciężarów, opieka Arka jest 100% profesjonalna. W zasadzie jestem zaskoczony, jak dobrze może to wyglądać podczas współpracy online - bez (jeszcze) ani jednego spotkania na żywo poprawiliśmy diametralnie moją mobilność, pozycje oraz wyniki w dwuboju. Program jest raczej ciężki, ale bardzo satysfakcjonujący i motywujący do dalszej pracy, a każdy punkt uzasadniony poprzednimi „porażkami”. Mam nadzieję, że Arek mnie za to nie zabije, ale kontakt z nim jest praktycznie przez cały czas. Nawet gdy miałem wątpliwości co do pewnych ćwiczeń w trakcie treningu, pisałem do niego i zdarzało mi się, że odpisywał, a nawet oddzwaniał. Generalnie współpraca z Arkiem to wielka przyjemność. Polecam!
Wojciech Matyja
5/5
Czy Arkadiusz Michalski jest dobrym trenerem i czy jestem zadowolony z jego prowadzenia? To tak, jakby spytać niewidomego czy jest zadowolony, że przywrócono mu wzrok. To tak, jakby spytać sparaliżowanego czy cieszy się, że po raz pierwszy wstał o własnych nogach. To tak jakby spytać ciężko chorego, czy uśmiechnął się na wieść o tym, że choroba ustąpiła. Arek jest zbawicielem zesłanym nam na Ziemię przez Sztangowego Stwórcę. Jeśli chcesz zgłębić tajniki Dwuboju, zbliżyć sie przynajmniej trochę do jego najczystszej postaci i osiągnąć stan Najwyższego Rekordu nie zastanawiaj się dłużej i wstąp do zakonu AM Weightlifting Team. Oddaj się naukom Mistrza, podążaj uważnie i konsekwentnie za słowem Jego a będą Ci dane wielkie łaski, których nie dostąpi żaden laik. On wskaże Ci drogę, On jest Światłem, On jest Dwubojem.
Juliusz Zdański
5/5
Współpracujemy z Arkiem drugi rok. Arek jest bardzo dobrym trenerem, posiada dużą wiedzę na temat dwuboju olimpijskiego. Przekazuje dużo cennych wskazówek na temat poprawnej techniki wykonywania ćwiczeń po oglądnięciu Twoich filmików. Na pewno dużo Ci pomoże w dążeniu do perfekcji na treningach. Arek układa świetne plany treningowe, które gwarantują wyrobienie sobie dużej siły która szybko nie przemija. Bardzo dobry kontakt z trenerem, odpisuje zazwyczaj w ciągu kilku godzin i zawsze służy pomocą i odpowie na Twoje pytania. Bardzo polecam tego trenera.
Michał Początek
5/5
Treningi podnoszenia ciężarów z Arkadiuszem Michalskim przyniosły mi znaczący postęp, nie spodziewałem się że jestem w stanie tak szybko robić progres i zwiększać poczucie pewności w rwaniu i podrzucie. Po 6 miesięcach współpracy z Arkiem zwiększałem swoje rekordy życiowe wielokrotnie z dużą pewnością przy wykonaniu. Program jest wymagający, ale różnorodny i dopasowany do samopoczucia. Oboz podnoszenia ciężarów, który wcześniej odbyłem, był doskonałą okazją do intensywnego treningu i nawiązania relacji z innymi pasjonatami tej dyscypliny. Gorąco polecam treningi z nim i udział w obozie podnoszenia ciężarów dla wszystkich, którzy pragną rozwinąć swoje umiejętności i osiągnąć cele w tej dyscyplinie sportu.
Vladlen Kyselov
5/5
Gorąco polecam współprace z Arkiem. Treningi choć prowadzone na odległość są zrozumiałe, układane w taki sposób, aby nie kolidowały z moją pracą zawodową. Początkowo jako amator obawiałem się takiej współpracy – nic bardziej mylnego- nawet jeśli nie rozumiem danego ćwiczenia – zostaje mi to szybko wyjaśnione czy to w formie pisemnej czy krótkiego filmiku. Kontakt z trenerem online odbywa się bez zwłoki. Nie odczuwam tego, że jestem amatorem, natomiast pomimo jeszcze krótkiej współpracy już zauważyłem postępy. Treningi nie są łatwe – ale takich się spodziewałem (dla mnie to nowość, nowa dyscyplina, nowe ruchy), dzięki sumiennej realizacji widzę postęp i idącą za tym satysfakcje. Nawet jeśli dane ćwiczenia nie wychodzi na jednym treningu, omawiamy je i powtarzamy na kolejnym. Trening dostosowany do aktualnych możliwości podopiecznego. Z czystym sumieniem mogę polecić współpracę z Arkiem i jeśli tylko ty jako podopieczny będziesz wywiązywał się z planu to sukces gwarantowany.
MICHAŁ ŁANOCHA
5/5
Polecam tego trenera. Żałuję że wcześniej nie trafiłem na niego. Oszczędziłbym sobie wielu błędów a a ostatnie kilka lat ciężkiej pracy pozwoliłoby mi osiągnąć dużo wyższy poziom. Arek posiada ogromną wiedzę zarówno w programowaniu jak i metodyce której również warto się uczyć do tego posiada duża cierpliwość!
Maciej Zawadzki
5/5
Arek rozpisuje trening według aktualnych potrzeb i możliwości zawodnika jednocześnie wprowadzając progresję niezbędną do dalszego rozwoju. Udziela wsparcia w sposób merytoryczny i profesjonalny, nie patrząc na danego zawodnika z góry, nawet gdy ten jest kompletnym amatorem. Pomaga usystematyzować trening oraz śledzić postęp (wypełnianie tabeli z rekordami zdecydowanie daje satysfakcję). Jest dostępny na co dzień w razie potrzeby. Dzięki Arkowi przekraczam granice swoich możliwości, których sam bym nie przekroczył. Polecam!
Filip Tonder
5/5
Arek to profesjonalista. Z tym trenerem nie trzeba się obawiać monotonnych treningów – są urozmaicone, ciekawe i skuteczne. Oceniam to na podstawie pracy jaką wykonujemy wspólnie od lipca 2017 roku. Pracujemy nieustannie analizując nagrania moich treningów, realizując plany rozwojowe pisane przez Arka oraz regularne treningi indywidualne. Zaangażowanie w obowiązek bycia trenerem daje mu dużo satysfakcji i spełnienia. Polecam z całą odpowiedzialnością.
MICHAŁ RYNDAK
5/5
Arek Michalski to nie tylko wybitny sportowiec, ale również, prywatnie – świetny gość. Błyskawicznie skraca dystans, jest otwarty i komunikatywny. Prawdziwy pasjonat który na ciężarach zjadł zęby i zaraża tą pasją innych.
MARIUSZ PENCAK
5/5
I have been training with Arek for 6 months. My lifts, particularly my snatch, have improved in control and positions. I have developed a better understanding of my own body under the barbell and I\'m hitting higher % more consistenly at working weights. I have been introduced to exercises which although I\'ve never done before, have been very useful to my own training. I have also learnt new approaches to use when coaching my own clients. I am located in Canada, but online coaching has never been an issue. Arek is great at providing very quick and detailed feedback on the videos I send him, and answers any questions or concerns I have. He is also great at adjusting my workouts, when needed. Because he is very invested and cares a lot about his clients, it has helped me push and motivate myself. I really am learning from the best and I am very grateful for it!
Heather Flannery
5/5
Jestem amatorem, którego pasją stał się dwubój. Przygodę ze sztangą zapoczątkowały treningi Crossfit. Kiedy trafiłem pod opiekę Arka, pamiętam pierwsze słowa \”widać, że miałeś sztangę w rękach\” – podbudowało i zachęciło do dalszej pracy. Mam przyjemność trenować pod opieką Arka od ponad roku. Potrafi On zmotywować i zmusić do ciężkiej pracy, pilnuje, żeby każde ćwiczenie było wykonywane prawidłowo technicznie. Nie umykają jego uwadze moje niedociągnięcia, nawet te minimalne, korekty popełnionych błędów zostają szczegółowo opisane w planie treningowym. Ćwiczenia prze niego dobrane są urozmaicone i profesjonalnie dostosowane pod moje potrzeby tak, aby przynosiły założony cel. Gdy pojawiają się jakiekolwiek wątpliwości lub pytania, zostają one szybko wyjaśnione dzięki dobremu kontaktowi online. Miałem możliwość spotkać Arka osobiście na sali treningowej, gdzie zrozumiałem, że można pokonywać granice. Bardzo polecam współpracę z tym Trenerem.
Artur Baranowski
5/5
Przypuszczałem, że plan od Arka nie będzie łatwy i się nie zawiodłem. Dostałem rozpiskę wymagających treningów, które bardzo szybko przyniosły rezultaty. Arek bardzo dobrze nadzorował cały okres przygotowania do zawodów. Nie było problemu z kontaktem, zawsze dawał mi konkretne wskazówki i rady, a czasem motywował do jeszcze cięższej pracy. Byłem pewny że osiągnę zamierzone cele. Poprawiłem swoje wyniki w każdym ćwiczeniu i cały czas wszystko idzie do przodu! Serdecznie polecam współpracę z Arkiem i zapewniam że będzie owocna!
David Buba
5/5
Arek to profesjonalista. Z tym trenerem nie trzeba się obawiać monotonnych treningów – są urozmaicone, ciekawe i skuteczne. Oceniam to na podstawie pracy jaką wykonujemy wspólnie od lipca 2017 roku. Pracujemy nieustannie analizując nagrania moich treningów, realizując plany rozwojowe pisane przez Arka oraz regularne treningi indywidualne. Zaangażowanie w obowiązek bycia trenerem daje mu dużo satysfakcji i spełnienia. Polecam z całą odpowiedzialnością.
David Buba
5/5
I have been working with Arek for about 6 months. He is a great trainer and coach; he always watches the videos I send, gives good technical advice, and responds to my questions in a timely manner. I have improved my technique significantly and made multiple new personal records since working with him! I highly recommend him to anyone who wants to improve their weightlifting.
Daniela Schudel
5/5
Coach Michalski has been a very important help to my young weightlifting career, he\’s very helpful,very responsive, and very knowledgeable in the craft! Achieving a 3rd place in my first ever competition just after learning weightlifting for less than a year is something I couldn\’t imagine without the coach\’s help!
Justin Suter
5/5
I started training with Arek over 3 years ago. Although I am a strength coach, I was very inexperienced with the sport of Olympic weightlifting when I started training with Arek. He was great at guiding me all the way to my first competition and I have felt constant progress throughout my years of training with him.
Mike Palka
5/5
I have been cooperating with Arkadiusz Michalski for a little over a year now. In this time I have seen very good improvements in my performance. Not only in technique and numbers, but also in my attitude towards training and performance. Michalski is very available as a mentor. He will answer your questions thoroughly and provide insights as your training progresses. His experience of many years as a professional athlete performing among the highest level of sport really comes to show in his keen eye to technique and skill in detailed planning. As a student of Arkadiusz Michalski you will really feel his passion for the sport. I often feel that Michalski wants me to improve as much as I do myself. If you are looking to develop yourself as a weightlifter, I highly recommend Arkadiusz Michalskis services.
Geir Amund Svan Hasle
5/5
I have worked with Arkadiusz Michalski for about nine months. I wanted to engage a professional coach to help me achieve better results regarding my own weightlifting as well as help me learn and develop myself as a coach. With Michalski I feel that I received both. He is great at communicating with you and really helped to deepen my knowledge in weightlifting. He was always available for questions and he showed great enthusiasm towards my own development. I highly recommend cooperating with Arkadiusz Michalski to anyone who is looking to improve as a weightlifter.
Eirik Mølmshaug
5/5
Cooperation with Arek is something i was searching for years. Often i was overtrained from previous programmings or injured, but with Arek and his individual approach we work on variation of classical lifts in heavy % and everything works amazing. His advices on techniques was gamechanging for me.
Lukáš Kvasnica
5/5
Współpracę z trenerem Michalskim rozpoczęłam na początku 2022 roku a celem miała być jedynie poprawa techniki w ćwiczeniach olimpijskich. Po zaledwie kilku miesiącach współpracy rezultaty przerosły moje oczekiwania a z poprawa techniki w rwaniu i podrzucie szybko pojawiła się tez tez poprawa życiówek nie tylko w dwubojowych ćwiczeniach. Trener Michalski to świetny praktyk z ogromna wiedza, który z entuzjazmem dzieli się swym bogatym wieloletnim doświadczeniem, a w czasie współpracy: – zwraca duża uwagę na bezpieczeństwo wykonywania ćwiczeń, technikę oraz zapobieganie urazom w sporcie. Trening jest planowany i oceniany na bieżąco i dostosowany pod indywidualne możliwości i cele podopiecznego, jest urozmaicony i ciekawy. A przede wszystkim skuteczny. W jasny, trafny i zrozumiały sposób komunikuje co i w jaki sposób należy poprawić w danym ćwiczeniu a w razie pytań czy wątpliwości – dostarcza klarownych odpowiedzi. Otwarty i przyjazny. Profesjonalista w 100 procentach i właściwy człowiek we właściwym miejscu, przy którym słowa: ”Trener jest kimś, kto mówi ci, czego nie chcesz słyszeć, który widzi to, czego nie chcesz widzieć — po to, żebyś był kimś, kim zawsze chciałeś być.” nabierają swojego właściwego znaczenia.
Agnieszka Ol
5/5
Jest pewne miejsce w Polsce które, gromadzi ludzi pełnych pasji do dwuboju olipijskiego. Prowadzi je troje trenerów z prawdziwego powołania. Dziękuję. To był czas, który pozwolił rozgonić zmartwienia. To był czas gdy wiedza o podnoszeniu ciężarów płynęła nieprzerwanym i wartkim strumieniem.
Monika Zakrzewska