SZKOLENIA I WARSZTATY
Z DWUBOJU OLIMPIJSKIEGO

Teoretyczno-praktyczne zajęcia z podnoszenia ciężarów.

Weightlifting Workshop

Jedno lub dwudniowe szkolenia i warsztaty połączone z wiedzą teoretyczną na temat dwuboju olimpijskiego. Organizuję zajęcia dla grup 8-10. osobowych.

Zajęcia prowadzę zazwyczaj z Oleksandrą Lykhobytską, która posiada również bardzo duże doświadczenie w podnoszeniu ciężarów i w prewencji urazów. Zajęcia zazwyczaj dzielę na dwa lub trzy bloki tematyczne: rwanie, zarzut i “góra”.

Jeśli chcesz być na bieżąco kiedy odbędą się kolejne warsztaty lub też obozy sportowe zachęcam do zapisania się do listy odbiorców newslettera, który znajduje się na stronie głównej.

Najbliższe warsztaty

Jesteś zainteresowany/a warsztatami w innym terminie lub w Twoim klubie? Zapraszam do kontaktu.

Jeśli chcesz być na bieżąco i chcesz być informowany drogą e-mailową o warsztatach lub też obozach zapisz się do newslettera, który znajduje się na stronie głównej.

FAQ

Najczęściej zadawane pytania

Warsztaty są skierowane dla początkujących jak i osób, które są na średnim poziomie zaawansowania. W szczególności zapraszam trenerów personalnych, którzy chcą wzbogacić swój warsztat trenerski, pasjonatów dwuboju olimpijskiego i osób, które chciałyby nauczyć się od podstaw techniki i sposobu trenowania dwuboju olimpijskiego.

W przypadku jednodniowych warsztatów trwają one około 6 godzin z przerwą pomiędzy tematyką rwania i podrzutu. Gy warsztaty organizuje w ośrodkach sportowych z noclegiem, zajęcia są nieco dłuższe z tym, że możesz dłużej odpocząć pomiędzy sesjami, dzięki czemu lepiej przyswajasz wiedzę.

Tak, jeśli chciałbyś zorganizować warsztaty ze mną w swoim klubie zapraszam do kontaktu.

Masz inne pytanie?

Jeśli masz pytania odnośnie obozów bądź chcesz się skontktować w innej sprawie zapraszam do kontaktu.