Obozy sportowe

Obozy sportowe dla dorosłych z nastawieniem na naukę techniki podnoszenia ciężarów i treningu w dwuboju.

Najbliższy obóz

Przed nami 5. edycja Weightlifting Camp.

KLIKNIJ W OBRAZEK ABY ZOBACZYĆ OFERTĘ

Wyższy poziom szkolenia

Około tygodniowego obozu nie zastąpisz jednodniowym szkoleniem czy też treningiem personalnym.

Podczas obozu doświadczysz profesjonalnego treningu, poznasz jak wygląda trening w dłuższej perspektywie czasu, poznasz wiele różnych ćwiczeń oraz lepiej zrozumiesz technikę dwuboju olimpijskiego.

Doświadczenie sportowe i doświadczenie w organizacji szkolenia

Zorganizowałem już trzy obozy sportowe. Wszystkie prowadzałem wraz z Oleksandrą Lykhobytską i Mateuszem Skulimowskim, osobami, które mają ogromne doświadczenie w podnoszeniu ciężarów i chętnie dzielą się swoją wiedzą z osobami, które chcą rozwinąć swoją wiedzę na temat dwuboju.

Obozy odbyły się w Centralnym Ośrodku Sportu “Cetniewo oraz w Centralnym Ośrodku Sportu w Zakopanem. Udało nam się zrealizować po 9. zajęć treningowych, na których pracowaliśmy m.in. nad techniką rwania i podrzutu. Uczyliśmy się dodatkowych ćwiczeń stosowanych w podnoszeniu ciężarów, w jaki sposób trenować dwubój. Znaleźliśmy czas również na teorię. Zajęcia były podzielone na różne tematy związane z treningiem dwuboju.

Zapewniliśmy dogodne zakwaterowanie, pełne wyżywienie, saunę, odnowę biologiczną czy grill. Był to aktywny czas, spędzony w miłej atmosferze.

FAQ

Najczęściej zadawane pytania

Obóz jest skierowany dla początkujących jak i osób, które są na średnim poziomie zaawansowania. W szczególności zapraszam trenerów personalnych, którzy chcą wzbogacić swój warsztat trenerski, pasjonatów dwuboju olimpijskiego i osób, które chciałyby nauczyć się od podstaw techniki i sposobu trenowania dwuboju olimpijskiego.

W wyjątkowych przypadkach, tak. Zachęcamy jednak do uczestnictwa w obozie na oferowanych warunkach.

W przypadku gdy ośrodek, który udostępnia nam zakwaterowanie będzie posiadał wolne pokoje jednoosobowe, to tak. Zazwyczaj jednak zakwaterowanie jest w pokojach dwu i trzyosobowych. Jeśli bardzo zależy Ci na pokoju jednoosobowym, zgłoś to podczas rejestracji, a dołożę wszelkich starań by spełnić Twoje oczekiwania.

W zależności od ilości uczestników zatrudniam odpowiednią ilość doświadczonych asystentów. Jeśli chodzi o poziom prowadzenia treningu, to stawiam tu na profesjonalizm w 100%. Nie wyobrażam sobie by, któryś z uczestników nie miał na bieżąco opieki podczas treningów.

Zależy od ilości dni obozu. Zazwyczaj trenujemy w tzw. systemie „2-1”, czyli w pierwszy dzień obozu 2. treningi, na drugi dzień trening i odnowa biologiczna, w kolejny dzień ponownie dwie sesje treningowe.

Masz inne pytanie?

Jeśli masz pytania odnośnie obozów bądź chcesz się skontktować w innej sprawie zapraszam do kontaktu.