Ta strona używa plików cookies.
Polityka Prywatności    Jak wyłączyć cookies? AKCEPTUJĘ
minimum 4 tygodnie współpracy
Możliwość długoterminowej współpracy jednocześnie zyskując możliwość negocjacji ceny.
indywidualne podejście
Program treningowy tworzony na podstawie aktualnych możliwości, celów, warunków fizycznych czy możliwości czasowych. Do każdego podopiecznego podchodzę indywidualnie.
Analiza filmów z treningu
Analiza Twojego treningu. Dzięki temu szybciej wyeliminujesz błędy, które przeszkadzają Ci w poprawnym podnoszeniu ciężarów.
Previous
Next

Personalny program treningowy dwuboju olimpijskiego z analizą filmów z treningu i wsparciem w trakcie realizacji programu. Krótko mówiąc prowadzenie online.

Otrzymujesz dostęp do prywatnego arkusza, do którego masz wgląd tylko Ty i ja. Tam też się komunikujemy, jednak nie widzę przeciwskazań by kontaktować się dodatkowo np. poprzez portale społecznościowe. Do każdego podopiecznego podchodzę indywidualnie. Na podstawie aktualnych możliwości, celów, warunków fizycznych czy możliwości czasowych ustalamy liczbę treningów w tygodniu, a ja przygotowuje dla Ciebie moją propozycję treningu ukierunkowanego na dwubój olimpijski.

Po otrzymaniu planu treningowego rozpoczynasz trening. Na bieżąco uzupełniasz wyniki z każdej sesji treningowej i dodajesz linki do filmów z treningu. Po analizie filmów i treningu otrzymasz wskazówki co poprawić oraz plan na kolejne tygodnie. Według potrzeb na bieżąco wprowadzamy zmiany w treningu. Nie pozostawię Cię z samym planem treningowym. Możesz liczyć na pomoc! Na pewno będziesz miał wiele pytań dotyczących treningu i dwuboju olimpijskiego.

Prowadzę zarówno profesjonalnych sztangistów jak i zupełnie początkujące osoby. Każdego z osobna traktuje indywidualnie, nie szablonowo, dlatego też możesz być spokojny/a o to czy będziesz w stanie realizować trening. Pod moim kierunkiem trenują bądź trenowali zawodnicy m.in. z Polski, Norwegii, Wielkiej Brytanii, Kanady, Stanów Zjednoczonych czy Tajlandii.

Posiadam wieloletnie doświadczenie zdobywając je na pomostach całego świata i we współpracy z wieloma trenerami. Co najważniejsze doświadczenie poparte jest również wynikami osiąganymi przeze mnie w trakcie mojej kariery sportowej.

Więcej informacji i zasady współpracy:

Arkadiusz Michalski

reprezentant Polski w podnoszeniu ciężarów

Mistrzostwa Europy

1. miejsce (2018), 2. miejsce (2015, 2016), 3. miejsce (2017)

Mistrzostwa Świata

3. miejsce (2018), 5. miejsce (2017), 6. miejsce (2014, 2015)

Igrzyska Olimpijskie

7. miejsce (2016, 2021)

Mistrzostwa Polski

1. miejsce (2014, 2016, 2017, 2018, 2019, 2020, 2021), 2 miejsce (2012, 2015), 3. miejsce (2011)

KG
RWANIE
KG
PODRZUT

TRENING ONLINE
  • 4 tygodnie współpracy
  • Program personalny
  • Analiza filmów z treningu
  • Pytania i odpowiedzi
  • Możliwość współpracy długoterminowej

Płatność przez Paypal

Trening online

Płatność przelewem tradycyjnym

Po zaksięgowaniu wpłaty otrzymasz wiadomość email z linkiem do ankiety oraz dalszymi instrukcjami. Wiadomość zostanie przesłana na wskazany w tytule przelewu adres e-mail.

Numer konta:
53 1940 1076 3234 2800 0000 0000
Bank: Credit Agricole Bank Polska S.A.
Odbiorca: Sport and Beauty Sp. z o.o.
Przykładowy tytuł przelewu: Trening online – 4. tygodnie – Imię i nazwisko – adres e-mail

Cennik:
4. tygodnie – 400 zł
8. tygodni – 750 zł
12. tygodni – 1050 zł
24. tygodnie – 1950 zł

Często zadawane pytania

Prowadzę zawodników, którzy startują w zawodach oraz tych, którzy swoją przygodę z dwubojem olimpijskim zaczynają praktycznie od zera. Jeśli wciąż nie jesteś pewny/a, to zapraszam na trening personalny lub warsztaty organizowane ze mną. 

Z reguły raz w tygodniu szczegółowo zajmuje się treningiem z danego tygodnia. Jednak gdy zajdzie potrzeba i będziesz miał wątpliwości lub pytania odnośnie treningu, itp, to jestem do dyspozycji. Możemy się kontaktować poprzez arkusz oraz media społecznościowe.

Możesz stworzyć katalog na darmowym dysku Google i udostępnić mi go. Większość moich podopiecznych właśnie tak dodaje filmy tworząc podkatalogi dla kolejnych tygodni treningowych.

Możesz wysłać do 5. filmów (5. podejść) z każdego treningu. Czasami mogę Cię poprosić o przesłanie większej ilości. Nie ma minimalnej i maksymalnej ilości filmów, które analizuje. Jeśli będę uważał, że np. w jakimś konkretnym ćwiczeniu należy zwrócić na coś uwagę, to na pewno Ci to napiszę.

Co do liczby treningów w tygodniu nie ma ograniczeń. Częstotliwość treningów zależy od Ciebie i Twoich możliwości czasowych. Weź pod uwagę, że zaawansowani zawodnicy trenują około 9. razy w tygodniu. Początkującym zalecam 3-4. treningi tygodniowo, natomiast średnio zaawansowanym 4-6. treningów tygodniowo.

Masz inne pytanie?

Opinie moich podopiecznych