Polityka prywatności

Dane osobowe kontrahentów Arkadiusz Michalski są gromadzone i przechowywane zgodnie z rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady UE z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych).

Polityka prywatności

  • Arkadiusz Michalski przetwarza dane w celu realizacji usług, a także w celach księgowych, rozliczeniowych, archiwizacji, statystycznych, reklamowych i marketingowych.
  • Zgoda na przetwarzanie danych nie jest wymagana, ale może być niezbędna do realizacji usług lub kontaktu przez formularz kontaktowy i e-mail.
  • Arkadiusz Michalski zbiera takie informacje jak adres -email, imię, nazwisko, adres, wiek, waga, wzrost, wyniki sportowe w poszczególnych ćwiczeniach związanych głównie z dwubojem olimpijskim.
  • Każdy klient ma prawo do udostępnienia mu jego danych, zgłoszenia chęci usunięcia, wycofania zgody na przetwarzanie oraz ich zmian. Dane będą przechowywane do momentu cofnięcia zgody na ich przetwarzanie. Aby cofnąć zgodę przetwarzania danych i zgłoszenie chęci usunięcia ich, prosimy o przesłanie takiej informacji na adres e-mail: arek@arkadiuszmichalski.com
  • Administratorem danych osobowych jest Arkadiusz Michalski (REGON: 382612081) z siedzibą pod adresem: ul. Słoneczna 10, 59-101 Sobin.
  • Dane takie jak imię, nazwisko oraz adres zamieszkania w formie danych umieszczonych na fakturach są udostępniane firmie (nazwa firmy). Dane są udostępniane w celu realizacji usług księgowych przez w/w firmę dla Arkadiusz Michalski

Formularz kontaktowy

  • Dane wpisane w formularzu kontaktowym będą przetwarzane w celu udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie.
  • Istnieje możliwość wycofania zgody na przetwarzanie danych. Aby to zrobić należy wysłać wiadomość e-mail na adres arek@arkadiuszmichalski.com z żądaniem usunięcia danych osobowych podanych w formularzu z serwera poczty e-mail.

Newsletter

  • Dane wpisane w Newsletterze będą przetwarzane w celach reklamowych i marketingowych, a w szczególności w celu informowania poprzez e-mail o aktualnych promocjach, rabatach, itp. Ponadto możesz otrzymywać inne informacje promocyjne dotyczące podmiotów współpracujących z Arkadiusz Michalski
  • Istnieje możliwość wycofania zgody na przetwarzanie danych. Aby to zrobić należy wysłać wiadomość e-mail na adres arek@arkadiuszmichalski.com z żądaniem usunięcia danych osobowych podanych w Newsletterze.