PROGRAM

START

Program treningowy
dla początkujących

Program skupia ćwiczenia, które dobrałem tak, aby początkujący w zakresie dwuboju olimpijskiego łatwiej mogli “zrozumieć i poczuć sztangę”.

4 treningi / tydzień

Zakłada cztery trening w ciągu tygodnia. Czas sesji treningowej nie powinien być dłuższy niż 1,5 godziny.

Rekordy życiowe

Plan treningowy nie skupia się na tym, by poprawiać rekordy życiowe w poszczególnych ćwiczeniach, choć jestem pewien, że takie będą padały mimo, że nie zakłada on “sprawdzianów”. Pamiętaj, że możesz improwizować – rezultatem takiego podejścia będą “życiówki”.

START

standardowy dla początkujących / 4 tygodnie
100 W PRZYBLIŻENIU 23 EURO
PRZY KURSIE 4,33 ZŁ = 1 EURO
  • 4 tygodnie
  • Program utworzony z myślą o początkujących
  • Możliwość rozwinięcia planu o analizę filmów i wsparcie w trakcie realizacji programu.  • Po zakupie programu otrzymasz na pocztę email, którą podałeś przy dokonywaniu płatności przez PayPal plan treningowy "START" (format .pdf). Jeśli nie otrzymasz planu w przeciągu 24 godzin od zrealizowania płatności, proszę o kontakt: arek@arkadiuszmichalski.com
  • Jeśli chcesz zapłacić zwykłym przelewem bankowym, proszę o wpłatę na poniższy nr konta z dopiskiem "plan treningowy START" oraz podając swój adres e-mail. Po zaksięgowaniu wpłaty, plan treningowy "START" zostanie przesłany na wskazany w tytule przelewu adres e-mail.

NAZWA BANKU: PKO BANK POLSKI

NUMER KONTA:
72 1020 3017 0000 2702 0475 0289

TYTUŁ PRZELEWU: program START, twój e-mail

KONTAKT

Masz pytania odnośnie programu treningowego START? Skontaktuj się ze mną:

Co klienci mówią o współpracy

Opinie klientów