09-15.09.2024, CENTRALNY OŚRODEK SPORTU “CETNIEWO” WE WŁADYSŁAWOWIE

weightlifting camp

Cześć,
Dziękuję za zainteresowanie obozem szkoleniowo-treningowym z nastawieniem na dwubój olimpijski. Poniżej znajdziesz informację o tym jak będzie wyglądał obóz, dla kogo jest, co jest wliczone w cenę, o prowadzących zajęcia oraz formularz rejestracyjny.

ZAKWATEROWANIE

Pokoje 2. i 3. osobowe. W wyjątkowych przypadkach dostępny będzie pokój 1. os (liczba pokoi 1. osobowych mocno ograniczona).

WYŻYWIENIE

3. posiłki dziennie (śniadanie, obiad, kolacja)

BASEN

w cenie 1 godzina dziennie

ODNOWA BIOLOGICZNA

sauna + wanny z hydromasażem, zgodnie z harmonogramem obozu

TRENINGI

zgodnie z harmonogramem obozu. Zaplanowane jest 9. jednostek treningowych. Plan może ulec zmianie.

CERTYFIKAT

Każdy uczestnik otrzyma certyfikat potwierdzający uczestnictwo w obozie szkoleniowo – treningowym z nastawieniem na dwubój olimpijski.

T-SHIRT

Każdy uczestnik otrzyma pamiątkową koszulkę. Będzie możliwość zakupienia dodatkowych koszulek.

PROWADZENIE ONLINE

Każdy uczestnik otrzyma rabat 20% na trening online z Arkadiuszem Michalskim (na pierwsze 4. tygodnie współpracy)

RABAT DLA STAŁYCH UCZESTNIKÓW

Byłeś/aś na naszym poprzednim obozie? Płacisz 10% mniej.

CENTRALNY OŚRODEK SPORTU, OŚRODEK PRZYGOTOWAŃ OLIMPIJSKICH ”CETNIEWO”

COS Cetniewo jest ważnym punktem na mapie Polski jeśli chodzi o zapewnienie warunków do uprawiania różnych sportów. W ośrodku trenują reprezentanci takich dyscyplin jak: podnoszenie ciężarów, lekkoatletyka, siatkówka, koszykówka, boks, zapasy, judo, rugby, pływanie, i wiele innych. Mimo, że jest to bardzo duży ośrodek, obiekty sportowe, restauracja czy obiekty noclegowe znajdują się blisko siebie. Ośrodek położony jest w nadmorskiej miejscowości turystycznej Władysławowo.

NA OBOZIE...

  • treningi pod okiem doświadczonych trenerów, zawodników i reprezentantów Polski
  • dowiesz się jak wygląda trening dwuboistów
  • poznasz technikę rwania i podrzutu
  • poznasz różne ćwiczenia dodatkowe stosowane w podnoszeniu ciężarów
  • dowiesz się jak pracować nad mobilnością w podnoszeniu ciężarów
  • zyskasz wiedzę nt. prewencji urazów w podnoszeniu ciężarów

PROWADZĄCY

am-camp2024

ARKADIUSZ MICHALSKI

Nazywam się Arkadiusz Michalski. Jestem reprezentantem Polski w podnoszeniu ciężarów oraz trenerem. Na arenie międzynarodowej jestem obecny od 2006 roku, czyli 18 lat. Moje największe osiągnięcia sportowe, to: dwukrotnie 7. miejsce na Igrzyskach Olimpijskich (2016, 2021), brązowy medal w Mistrzostwach Świata (Aszchabad 2018 – 403 kg w dwuboju w kategorii 109 kg), tytuł mistrza Europy (Bukareszt 2018 – 396 kg w dwuboju w kategorii 105 kg) oraz kilkanaście razy zdobyłem mistrzostwo Polski we wszystkich kategoriach wiekowych. Wszystkie moje wyniki można zobaczyć na tej stronie w zakładce ”O mnie”.
Jestem też trenerem w KPC “Górnik” Polkowice. Organizuję warsztaty, obozy, prowadzę zajęcia indywidualne, grupowe oraz online (prowadzenie online).

WERONIKA ZIELIŃSKA

Nazywam się Weronika Zielińska, mów mi Ziela. Ze sportem jestem związana od najmłodszych lat. Przez wiele lat trenowałam piłkę ręczną, w liceum piłkę nożną a kończąc liceum i zaczynając studia – lekkoatletykę (7-bój lekkoatletyczny). Od stycznia 2019 będąc na trzecim roku studiów rozpoczęłam przygodę z dwubojem olimpijskim. Jestem brązową medalistką Mistrzostw Europy do lat 23 z roku 2019, aktualną Mistrzynią Europy Seniorek, szóstą zawodniczką mistrzostw Świata, 4-krotną Mistrzynią Polski i wielokrotną rekordzistką kraju a także przyszłą olimpijką Igrzysk Olimpijskich w Paryżu. Moje rekordy życiowe to 110kg w rwaniu i 135kg w podrzucie. Swój rozwój sportowy łączę z rozwojem naukowym po to aby pomagać innym i osobiście być bardziej świadomym sportowcem. Posiadam tytuł Magistra Wychowania Fizycznego Akademii Wychowania Fizycznego w Warszawie Filia w Białej Podlaskiej. Na studiach zdobyłam specjalizację z dietetyki sportowej i zostałam instruktorem kulturystyki. Nie lubię stagnacji, więc z rozwojem naukowym poszłam o krok dalej – aktualnie jestem doktorantką Szkoły Doktorskiej AWF Warszawa. Od 8 lat jestem trenerem personalnym i pomagam dorosłym jak również dzieciom i młodzieży osiągać formę sportową, sprawność fizyczną i dobre samopoczucie na lata. Jestem również instruktorem Cross Treningu, a od maja tego roku Trenerem Medycznym. Brałam udział w wielu szkoleniach, kursach i konferencjach naukowych. Sport to całe moje życie, chętnie podzielę się z Tobą wiedzą i doświadczeniem.

weronikazielinska
ol-camp2024

OLEKSANDRA LYKHOBYTSKA

Nazywam się Oleksandra Lykhobytska i jestem właścicielką studio treningowego „Power House by Sasza” oraz zawodniczką Klubu Podnoszenia Ciężarów Górnik Polkowice. W Polsce jestem od 10 lat, gdzie zaczęłam trenować CrossFit, a w wieku 25. lat rozpoczęłam przygodę w podnoszeniu ciężarów. Przez wiele lat brak polskiego obywatelstwa ograniczał moje indywidualne występy w zawodach, ale z powodzeniem i dumą reprezentuję mój klub w Drużynowych Mistrzostwach Polski. Moje najlepsze wyniki to 76 kg w rwaniu i 98 kg w podrzucie w kategorii wagowej do 55 kg. W 2021 roku otrzymałam polskie obywatelstwo i jestem zdeterminowana do walki na krajowym pomoście. W 2022 roku debiutując w Mistrzostwach Polski zdobyłam złoty medal w kategorii do 55 kg Jako trener cenie rozwój i zaangażowanie. Zajmuję się przygotowaniem motorycznym sportowców, treningiem ogólnorozwojowym osób w każdym wieku oraz prowadzę zajęcia podnoszenia ciężarów w Legnicy. Na przestrzeni lat szkoliłam się na około 20. różnych szkoleniach, a zdobytą wiedzę przekazuję swoim podopiecznym na treningach oraz warsztatach, między innymi z dwuboju olimpijskiego.

MATEUSZ SKULIMOWSKI

Nazywam się Mateusz Skulimowski i od najmłodszych lat uprawiam podnoszenie ciężarów. Podczas sportowej kariery niejednokrotnie startowałem w zawodach rangi mistrzostw Świata jak i mistrzostw Europy wśród juniorów i młodzieżowców, gdzie udało mi się zdobyć srebrny medal mistrzostw starego kontynentu do lat 17. Na swoim koncie posiadam również medale mistrzostw Polski we wszystkich kategoriach wiekowych w tym także złote. Jest mi niezmiernie miło, że będę mógł podzielić się zdobytym doświadczeniem oraz umiejętnościami, a przy okazji dobrze się bawić! Do zobaczenia na sali we Władysławowie!

dla kogo?

  • trenerów personalnych, którzy chcą doskonalić swoje umiejętności i rozszerzyć ofertę dla swoich klientów,
  • dla miłośników podnoszenia ciężarów,
  • osób, które złapały “zajawkę” na dwubój i chcą rozpocząć przygodę z podnoszeniem ciężarów

KOSZT OBOZU:
3 400,00 zł

Po rejestracji do 24 godzin otrzymasz od nas e-mail z linkiem do zamkniętej grupy na Facebook’u dla uczestniczek i uczestników obozu.

Z początkiem sierpnia otrzymasz od nas e-mail z danymi do przelewu zaliczki (700 zł). Wiadomości zostaną rozesłane zgodnie z kolejnością zapisów. Pozostałą część zapłacisz w dniu przyjazdu na obóz.

Brak wolnych miejsc.

Zapisy na listę rezerwową. Gdyby zwolniło się miejsce będziemy się kontaktować z kolejno zapisaną osobą na liście.

FORMULARZ REJESTRACYJNY

HARMONOGRAM OBOZU

Harmonogram może ulec zmianie.
Grill zamiast kolacji i poranne rozruchy – w zależności od pogody.

FAQ

Najczęściej zadawane pytania

Obóz jest skierowany dla początkujących jak i osób, które są na średnim poziomie zaawansowania. W szczególności zapraszam trenerów personalnych, którzy chcą wzbogacić swój warsztat trenerski, pasjonatów dwuboju olimpijskiego i osób, które chciałyby nauczyć się od podstaw techniki i sposobu trenowania dwuboju olimpijskiego.

W wyjątkowych przypadkach, tak. Zachęcamy jednak do uczestnictwa w obozie na oferowanych warunkach.

W przypadku gdy ośrodek, który udostępnia nam zakwaterowanie będzie posiadał wolne pokoje jednoosobowe, to tak. Zazwyczaj jednak zakwaterowanie jest w pokojach dwu i trzyosobowych. Jeśli bardzo zależy Ci na pokoju jednoosobowym, zgłoś to podczas rejestracji, a dołożę wszelkich starań by spełnić Twoje oczekiwania.

W zależności od ilości uczestników zatrudniam odpowiednią ilość doświadczonych asystentów. Jeśli chodzi o poziom prowadzenia treningu, to stawiam tu na profesjonalizm w 100%. Nie wyobrażam sobie by, któryś z uczestników nie miał na bieżąco opieki podczas treningów.

Zależy od ilości dni obozu. Zazwyczaj trenujemy w tzw. systemie „2-1”, czyli w pierwszy dzień obozu 2. treningi, na drugi dzień trening i odnowa biologiczna, w kolejny dzień ponownie dwie sesje treningowe.

Masz inne pytanie?

Jeśli masz pytania odnośnie obozów bądź chcesz się skontktować w innej sprawie zapraszam do kontaktu.

POPRZEDNIE EDYCJE

ZACZYNAMY ZA

Dni
Godziny
Minuty
Sekundy