15-21.04.2024, COS CETNIEWO WE WŁADYSŁAWOWIE

weightlifting camp

Cześć,
Dziękuję za zainteresowanie obozem szkoleniowo-treningowym z nastawieniem na dwubój olimpijski. Poniżej znajdziesz informację o tym jak będzie wyglądał obóz, dla kogo jest, co jest wliczone w cenę, kto prowadzi zajęcia oraz formularz rejestracyjny.

ZAKWATEROWANIE

Pokoje 2. i 3. osobowe. W wyjątkowych przypadkach dostępny będzie pokój 1. os (liczba pokoi 1. osobowych mocno ograniczona).

WYŻYWIENIE

3. posiłki dziennie (śniadanie, obiad, kolacja)

BASEN

w cenie 1 godzina dziennie

ODNOWA BIOLOGICZNA

sauna + wanny z hydromasażem, zgodnie z harmonogramem obozu

TRENINGI

zgodnie z harmonogramem obozu. Zaplanowane jest 9. jednostek treningowych. Plan może ulec zmianie.

CERTYFIKAT

Każdy uczestnik otrzyma certyfikat potwierdzający uczestnictwo w obozie szkoleniowo – treningowym z nastawieniem na dwubój olimpijski.

T-SHIRT

Każdy uczestnik otrzyma pamiątkową koszulkę. Będzie możliwość zakupienia dodatkowych koszulek.

PROWADZENIE ONLINE

Każdy uczestnik otrzyma rabat do 20% na trening online z Arkadiuszem Michalskim (na pierwsze 4. tygodnie współpracy)

RABAT DLA STAŁYCH UCZESTNIKÓW

Byłeś/aś na naszym poprzednim obozie? Płacisz 10% mniej.

CENTRALNY OŚRODEK SPORTU, OŚRODEK PRZYGOTOWAŃ OLIMPIJSKICH ”CETNIEWO”

COS Cetniewo jest ważnym punktem na mapie Polski jeśli chodzi o zapewnienie warunków do uprawiania różnych sportów. W ośrodku trenują reprezentanci takich dyscyplin jak: podnoszenie ciężarów, lekkoatletyka, siatkówka, koszykówka, boks, zapasy, judo, rugby, pływanie, i wiele innych. Mimo, że jest to bardzo duży ośrodek, obiekty sportowe, restauracja czy obiekty noclegowe znajdują się blisko siebie. Ośrodek położony jest w nadmorskiej miejscowości turystycznej Władysławowo.

NA OBOZIE...

  • treningi pod okiem doświadczonych trenerów, zawodników i reprezentantów Polski
  • dowiesz się jak wygląda trening dwuboistów
  • poznasz technikę rwania i podrzutu
  • poznasz różne ćwiczenia dodatkowe stosowane w podnoszeniu ciężarów
  • dowiesz się jak pracować nad mobilnością w podnoszeniu ciężarów
  • zyskasz wiedzę nt. prewencji urazów w podnoszeniu ciężarów

PROWADZĄCY

ARKADIUSZ MICHALSKI

Nazywam się Arkadiusz Michalski. Jestem reprezentantem Polski w podnoszeniu ciężarów oraz trenerem. Na arenie międzynarodowej jestem obecny od 2006 roku, czyli od ponad 17 lat. Moje największe osiągnięcia sportowe, to: dwukrotnie 7. miejsce na Igrzyskach Olimpijskich (2016, 2021), brązowy medal w Mistrzostwach Świata (Aszchabad 2018 – 403 kg w dwuboju w kategorii 109 kg), tytuł mistrza Europy (Bukareszt 2018 – 396 kg w dwuboju w kategorii 105 kg) oraz kilkanaście razy zdobyłem mistrzostwo Polski we wszystkich kategoriach wiekowych. Wszystkie moje wyniki można zobaczyć na tej stronie w zakładce ”O mnie”.
Jestem też trenerem w KPC “Górnik” Polkowice. Organizuję warsztaty, obozy, prowadzę zajęcia indywidualne, grupowe oraz online (prowadzenie online).
Będę z tobą na obozie z dwójką asystentów – Oleksandrą Lykhobytską i Mateuszem Skulimowskim.

OLEKSANDRA LYKHOBYTSKA

Nazywam się Oleksandra Lykhobytska i jestem właścicielką studio treningowego „Power House by Sasza” oraz zawodniczką Klubu Podnoszenia Ciężarów Górnik Polkowice. W Polsce jestem od 10 lat, gdzie zaczęłam trenować CrossFit, a w wieku 25. lat rozpoczęłam przygodę w podnoszeniu ciężarów. Przez wiele lat brak polskiego obywatelstwa ograniczał moje indywidualne występy w zawodach, ale z powodzeniem i dumą reprezentuję mój klub w Drużynowych Mistrzostwach Polski. Moje najlepsze wyniki to 76 kg w rwaniu i 98 kg w podrzucie w kategorii wagowej do 55 kg. W 2021 roku otrzymałam polskie obywatelstwo i jestem zdeterminowana do walki na krajowym pomoście. W 2022 roku debiutując w Mistrzostwach Polski zdobyłam złoty medal w kategorii do 55 kg Jako trener cenie rozwój i zaangażowanie. Zajmuję się przygotowaniem motorycznym sportowców, treningiem ogólnorozwojowym osób w każdym wieku oraz prowadzę zajęcia podnoszenia ciężarów w Legnicy. Na przestrzeni lat szkoliłam się na około 20. różnych szkoleniach, a zdobytą wiedzę przekazuję swoim podopiecznym na treningach oraz warsztatach, między innymi z dwuboju olimpijskiego.

MATEUSZ SKULIMOWSKI

Nazywam się Mateusz Skulimowski i od najmłodszych lat uprawiam podnoszenie ciężarów. Podczas sportowej kariery niejednokrotnie startowałem w zawodach rangi mistrzostw Świata jak i mistrzostw Europy wśród juniorów i młodzieżowców, gdzie udało mi się zdobyć srebrny medal mistrzostw starego kontynentu do lat 17. Na swoim koncie posiadam również medale mistrzostw Polski we wszystkich kategoriach wiekowych w tym także złote. Jest mi niezmiernie miło, że będę mógł podzielić się zdobytym doświadczeniem oraz umiejętnościami, a przy okazji dobrze się bawić! Do zobaczenia na sali we Władysławowie!

dla kogo?

  • trenerów personalnych, którzy chcą doskonalić swoje umiejętności i rozszerzyć ofertę dla swoich klientów,
  • dla miłośników podnoszenia ciężarów,
  • osób, które złapały “zajawkę” na dwubój i chcą rozpocząć przygodę z podnoszeniem ciężarów

KOSZT OBOZU:
3 200,00 zł

Po rejestracji otrzymasz od nas e-mail z linkiem do zamkniętej grupy na Facebook’u dla uczestniczek i uczestników obozu.

Z początkiem marca otrzymasz od nas e-mail z danymi do przelewu zaliczki (700 zł). Wiadomości zostaną rozesłane zgodnie z kolejnością zapisów. Pozostałą część zapłacisz w dniu przyjazdu na obóz.

Dostępna liczba miejsc: 6/24

FORMULARZ REJESTRACYJNY

HARMONOGRAM OBOZU

Harmonogram może ulec zmianie.
Grill zamiast kolacji i poranne rozruchy – w zależności od pogody.

FAQ

Najczęściej zadawane pytania

Obóz jest skierowany dla początkujących jak i osób, które są na średnim poziomie zaawansowania. W szczególności zapraszam trenerów personalnych, którzy chcą wzbogacić swój warsztat trenerski, pasjonatów dwuboju olimpijskiego i osób, które chciałyby nauczyć się od podstaw techniki i sposobu trenowania dwuboju olimpijskiego.

W wyjątkowych przypadkach, tak. Zachęcamy jednak do uczestnictwa w obozie na oferowanych warunkach.

W przypadku gdy ośrodek, który udostępnia nam zakwaterowanie będzie posiadał wolne pokoje jednoosobowe, to tak. Zazwyczaj jednak zakwaterowanie jest w pokojach dwu i trzyosobowych. Jeśli bardzo zależy Ci na pokoju jednoosobowym, zgłoś to podczas rejestracji, a dołożę wszelkich starań by spełnić Twoje oczekiwania.

W zależności od ilości uczestników zatrudniam odpowiednią ilość doświadczonych asystentów. Jeśli chodzi o poziom prowadzenia treningu, to stawiam tu na profesjonalizm w 100%. Nie wyobrażam sobie by, któryś z uczestników nie miał na bieżąco opieki podczas treningów.

Zależy od ilości dni obozu. Zazwyczaj trenujemy w tzw. systemie „2-1”, czyli w pierwszy dzień obozu 2. treningi, na drugi dzień trening i odnowa biologiczna, w kolejny dzień ponownie dwie sesje treningowe.

Masz inne pytanie?

Jeśli masz pytania odnośnie obozów bądź chcesz się skontktować w innej sprawie zapraszam do kontaktu.

ZACZYNAMY ZA

Dni
Godziny
Minuty
Sekundy