Personalny plan treningowy pod dwubój

Program Personalny

Program Personalny - plan treningowy z nastawieniem na dwubój

Indywidualny plan treningowy dostosowany do Ciebie i Twoich potrzeb. Jest to program dla osób, które mają opanowaną technikę podnoszenia ciężarów na odpowiednim poziomie by móc wykonywać prawidłowo bardziej skomplikowane ćwiczenia, ale wciąż są na początku zabawy z podnoszeniem ciężarów przez co nie wiedzą jak zaplanować swój trening.

Jeśli nie jesteś pewny/a czy to jest opcja dla Ciebie zapraszam do kontaktu.

Otrzymasz ankietę do wypełnienia i na podstawie analizy możliwości i potrzeb ustalę dla Ciebie plan treningowy z nastawieniem na ćwiczenia dwuboju olimpijskiego.

Jeśli potrzebujesz bardziej profesjonalnej współpracy, to możesz skorzystać z prowadzenia online.

ZAMÓW

Jeśli jesteś zainteresowany kupnem personalnego programu treningowe, proszę o kontakt e-mail wypełniając poniższy formularz.

Złożenie zamówienia przez formularz nie jest jednoznaczne z obowiązkiem zapłaty.

FAQ

Najczęściej zadawane pytania

Tak, ale ustalamy ilość treningów wspólnie biorąc pod uwagę Twoje możliwości czasowe oraz rodzaj pracy, którą wykonujesz poza treningami.

Plan treningowy jest dostosowywany indywidualnie i w zależności na jakim poziomie jesteś i od okresu czasu poziom trudności wykonania się zmienia.

Zdaje sobie sprawę, że każdemu może się zdarzyć opuścić trening z różnych przyczyn. Jeśli opuścisz trening, to podczas kolejnej sesji treningowej wykonaj zaległy plan. Po prostu długość realizacji programu nieco się wydłuży. Nie jest to znaczący problem jeśli oczywiście nie będzie się to regularnie powtarzało.

Masz inne pytanie?

Jeśli masz inne pytanie/a odnośnie programu personalnego, chcesz skonsultować czy personalny program bez prowadzenia online jest dla Ciebie bądź chcesz się skontaktować w innej sprawie, to zapraszam do kontaktu.