Program treningowy
First Step

Plan treningowy dla osób bardzo początkujących oraz tych którzy chcą rozpocząć przygodę z dwubojem.

150 zł
  • 5. tygodni
  • 15. treningów
  • program treningowy dla osób rozpoczynających przygodę z dwubojem
  • dostęp do filmów prezentujących ćwiczenia z planu treningowego
  • Wskazówki dotyczące techniki i sposobu wykonywania ćwiczeń
  • plan w formacie .pdf

Program First Step - pierwsze kroki w dwuboju

First Step, to program treningowy pod dwubój olimpijski dla osób zupełnie początkujących. Jeśli chcesz rozpocząć przygodę ze sztangą i nie wiesz od czego zacząć, to jest to jedno z rozwiązań dla Ciebie. Program składa się z 15. treningów rozłożonych na 5. tygodni.

Składa się on z ćwiczeń łatwych do wykonania. Głównie proste ruchy, które każdy powinien potrafić wykonać zanim zacznie prawdziwe dźwiganie w klasycznych bojach podnoszenia ciężarów czyli w rwaniu i podrzucie (snatch, clean and jerk).

Oprócz planu treningowego pod dwubój First Step zawiera informacje na czym się skupić podczas rozgrzewki do treningu właściwego, informacje dotyczące ćwiczeń i link do filmów, w których zobaczysz jak wykonać dane ćwiczenie.

FAQ

Najczęściej zadawane pytania

Plan treningowy First Step jest skierowany dla osób początkujących w dwuboju olimpijskim, a właściwie dla tych którzy chcą postawić lub stawiają pierwsze kroki w podnoszeniu ciężarów.

W tygodniu zaplanowane są 3. treningi. Mogę jedynie zaproponować by realizować plan w takie dni jak: poniedziałek, środa i piątek bądź wtorek-czwartek-sobota.

Staraj się zachować regularność realizacji planu. Oczywiście możesz zmienić dowolnie dni treninowe, ale dobrze by było gdybyś zaplanował/a jednodniową przerwę pomiędzy sesjami treningowymi w każdym tygodniu.

Plan powinien być łatwy do zrealizowania dla każdego kto prowadzi aktywny tryb życia. Ćwiczenia zostały ułożone tak by wprowadzić Cię do dwuboju zaczynając od najprostszych ruchów.

Tak, możesz go powtórzyć w szczególności wtedy gdy nie czujesz się jeszcze pewnie w ćwiczeniach, które wykonywałeś w tym programie.

Masz inne pytanie?

Jeśli masz inne pytanie/a odnośnie programu First Step bądź chcesz się skontaktować w innej sprawie, to zapraszam do kontaktu.

FIRST STEP IN WEIGHTLIFTING (Logo) (500×300 px)11

ZAMÓW

Jeśli jesteś zainteresowany kupnem tego programu treningowego, proszę o kontakt e-mail wypełniając poniższy formularz. Do 24. godzin* otrzymasz wiadomość zwrotną z danymi do przelewu a następnie program treningowy.

* zazwyczaj do 2. godzin.