Ta strona używa plików cookies.
Polityka Prywatności    Jak wyłączyć cookies? AKCEPTUJĘ
Program treningowy Start
Plan treningowy dla początkujących dwuboju olimpijskiego.

Program treningowy Start, to proponowane przeze mnie jedno z rozwiązań treningu dla początkujących dwuboju olimpijskiego.

Po wielu latach treningu zdaje sobie sprawę, że jeden idealny plan treningowy po prostu nie istnieje. Możliwości tworzenia planu jest wiele i w zależności od potrzeb można sięgnąć po wiele rozwiązań. Program Start, to właśnie jedno z nich. To proponowany przeze mnie czterotygodniowy plan treningowy dla początkujących w dwuboju olimpijskim.

Program skupia ćwiczenia, które dobrałem tak, aby początkujący w zakresie dwuboju olimpijskiego łatwiej mogli “zrozumieć i poczuć sztangę”. Przeważają w nim ćwiczenia akcesoryjne ukierunkowane pod dwubój olimpijski, czyli rwanie i podrzut.

PROGRAM START
  • 4 tygodnie
  • 16. sesji treningowych
  • Program utworzony z myślą o początkujących
  • Wskazówki dotyczące techniki i sposobu wykonywania ćwiczeń

Płatność przez Paypal

Zakupiony program treningowy jest przeznaczony wyłącznie do użytku osobistego. Kopiowanie, rozpowszechnianie, udostępnianie lub sprzedaż osobom trzecim jest zabronione i niezgodne z obowiązującymi przepisami prawa.

Płatność przelewem tradycyjnym

Po zakupie programu otrzymasz na adres email, który podałeś/aś w tytule przelewu plan treningowy „START” (format .pdf). Jeśli nie otrzymasz planu w przeciągu 24. godzin od zrealizowania płatności, proszę o kontakt: arek@arkadiuszmichalski.com

Numer konta:
53 1940 1076 3234 2800 0000 0000
Bank: Credit Agricole Bank Polska S.A.
Odbiorca: Sport and Beauty Sp. z o.o.
Tytuł przelewu: Plan treningowy Start – adres e-mail

AUTOR PROGRAMU

Arkadiusz Michalski

reprezentant Polski w podnoszeniu ciężarów

Mistrzostwa Europy

1. miejsce (2018), 2. miejsce (2015, 2016), 3. miejsce (2017)

Mistrzostwa Świata

3. miejsce (2018), 5. miejsce (2017), 6. miejsce (2014, 2015)

Igrzyska Olimpijskie

7. miejsce (2016)

Mistrzostwa Polski

1. miejsce (2014, 2016, 2017, 2018, 2019, 2020), 2 miejsce (2012, 2015), 3. miejsce (2011)

KG
RWANIE
KG
PODRZUT

Często zadawane pytania

Plan treningowy jest skierowany dla początkujących dwuboju olimpijskiego, którzy potrafią w stopniu podstawowym wykonywać rwanie, podrzut oraz inne akcesoryjne ćwiczenia ukierunkowane pod dwubój olimpijski. Jeśli jesteś zupełnie nowy  w temacie podnoszenia ciężarów, to zapraszam na trening personalny bądź  organizowane przeze mnie obozy i warsztaty gdzie nauczysz się podstaw podnoszenia ciężarów.

Możesz skorzystać z tego planu treningowego nawet jak trenujesz dłużej niż rok. Osób trenujących dwubój rok lub dwa lata nie można zaliczyć ani do początkujących ani zaawansowanych, więc uważam, że możesz z tego planu wynieść dodatkowe korzyści.

Tak. Plan zawiera wiele różnych wskazówek dotyczących techniki i sposobu wykonywania ćwiczeń.

W planie znajdziesz 16. treningów. Całość trwa 4. tygodnie.

Nie. W tygodniu zaplanowane są 4. treningi. Mogę jedynie zaproponować by realizować plan w takie dni jak: poniedziałek, wtorek, czwartek i piątek bądź w poniedziałek, środę, piątek i sobotę. Dni oczywiście możesz zmienić dowolnie, ale dobrze by było gdybyś zaplanował/a przerwę jednodniową pomiędzy niektórymi sesjami treningowymi w każdym tygodniu.

Dotychczas nikt nie zgłaszał, że jest to plan nie do zrealizowania. Ćwiczenia oraz obciążenia są tak dobrane by nie sprawiał on dużych trudności, ale na pewno też nie jest lekki.

Zdaje sobie sprawę, że każdemu może się zdarzyć opuścić trening z różnych przyczyn. Jeśli opuścisz trening, to podczas kolejnej sesji treningowej wykonaj zaległy plan. Po prostu długość realizacji programu nieco się wydłuży. Nie jest to znaczący problem.

Masz inne pytanie?

Opinie moich podopiecznych

Dowiedz się pierwszy

m.in. o obozach, warsztatach i programach treningowych pod dwubój olimpijski