Ta strona używa plików cookies.
Polityka Prywatności    Jak wyłączyć cookies? AKCEPTUJĘ
Profesjonalny trening
Nawet 2. treningi dziennie z nastawieniem na dwubój olimpijski. 5-7 dni pod moimi skrzydłami. Pomagają mi moi również doświadczeni asystenci.
Odnowa biologiczna
Zapewniona odnowa biologiczna - sauna, hydromasaże, basen.
Zakwaterowanie i wyżywienie
Obozy staram się organizować w Centralnych Ośrodkach Sportu, które są przystosowane dla zawodowych sportowców. Zapewniają one jedne z najlepszych warunków treningowych oraz odpowiednie wyżywienie, zakwaterowanie i możliwość regeneracji po treningu.
Previous
Next

Około tygodniowego obozu nie zastąpisz jednodniowym szkoleniem czy też treningiem personalnym. Podczas obozu doświadczysz profesjonalnego treningu, poznasz jak wygląda trening w dłuższej perspektywie czasu, poznasz wiele różnych ćwiczeń oraz lepiej zrozumiesz technikę dwuboju olimpijskiego.

Najbliższy obóz

… zaplanowany jest na październik 2021. Jeśli tylko sytuacja związana z pandemią pozwoli nam bez komplikacji zorganizować zgrupowanie, to możliwość zapisów rozpocznie się w okolicach końca wakacji. Jeśli chcesz być na bieżąco kiedy odbędą się kolejne obozy lub warsztaty zachęcam do zapisania się do listy odbiorców newslettera na dole tej strony.

Arkadiusz Michalski

reprezentant Polski w podnoszeniu ciężarów

Mistrzostwa Europy

1. miejsce (2018), 2. miejsce (2015, 2016), 3. miejsce (2017)

Mistrzostwa Świata

3. miejsce (2018), 5. miejsce (2017), 6. miejsce (2014, 2015)

Igrzyska Olimpijskie

7. miejsce (2016)

Mistrzostwa Polski

1. miejsce (2014, 2016, 2017, 2018, 2019, 2020), 2 miejsce (2012, 2015), 3. miejsce (2011)

KG
RWANIE
KG
PODRZUT

Często zadawane pytania

Obóz jest skierowany dla początkujących jak i osób, które są na średnim poziomie zaawansowania. W szczególności zapraszam trenerów personalnych, którzy chcą wzbogacić swój warsztat trenerski, pasjonatów dwuboju olimpijskiego i osób, które chciałyby nauczyć się od podstaw techniki i sposobu trenowania dwuboju olimpijskiego.

Zależy od ilości dni obozu. Zazwyczaj trenujemy w tzw. systemie “2-1”, czyli w pierwszy dzień obozu 2. treningi, na drugi dzień trening i odnowa biologiczna, w kolejny dzień ponownie dwie sesje treningowe.

W zależności od ilości uczestników zatrudniam odpowiednią ilość doświadczonych asystentów. Jeśli chodzi o poziom prowadzenia treningu, to stawiam tu na profesjonalizm w 100%. Nie wyobrażam sobie by, któryś z uczestników nie miał na bieżąco opieki podczas treningów.

Teorie łączymy z praktyką. Podczas zajęć praktycznych na pewno zyskasz sporo wiedzy teoretycznej.

W przypadku gdy ośrodek, który udostępnia nam zakwaterowanie będzie posiadał wolne pokoje jednoosobowe, to tak. Zazwyczaj jednak zakwaterowanie jest w pokojach dwuosobowych. Jeśli bardzo zależy Ci na pokoju jednoosobowym, zgłoś to podczas rejestracji, a dołożę wszelkich starań by spełnić Twoje oczekiwania.

Masz inne pytanie?

Opinie moich podopiecznych

Dowiedz się pierwszy

o obozach, warsztatach, programach treningowych oraz rabatach