Ta strona używa plików cookies.
Polityka Prywatności    Jak wyłączyć cookies? AKCEPTUJĘ

Zasady współpracy

  • Arkadiusz Michalski nie odpowiada za powstanie ewentualnego uszczerbku na zdrowiu czy też nieszczęśliwego wypadku podczas oraz po realizacji usług.
  • Uczestnik odpowiada osobiście za stan swojego zdrowia oraz zapewnia, że nie ma przeciwwskazań lekarskich, aby korzystać z usług.
  • Klient korzystający z usług treningów personalnych i personalnych programów treningowych musi mieć ukończony 18 rok życia.
  • Klient wyraża zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych przez Arkadiusz Michalski w celu umożliwienia realizacji usług oraz akceptuje politykę prywatności, która umieszczona jest na stronie internetowej: https://arkadiuszmichalski.com/polityka-prywatnosci/

Program GOOD LIFT

4 tygodnie współpracy – klient zgłasza chęć odbywania dowolnej liczby treningów tygodniowo.

Program tworzony na podstawie danych personalnych – klient wypełnia ankietę, która ma ułatwić/umożliwić utworzenie planu 

Analiza filmów z treningu – raz w tygodniu do 3 filmów. Przy założeniu, że jeden film, to jedna seria/podejście w danym ćwiczeniu. Jednak zazwyczaj nie ograniczam się do w/w zasady i współpracuje z podopiecznych na zasadach określonych indywidualnie.

Pytania i odpowiedzi – raz w tygodniu. Podobnie jak z analizą filmów – nie ograniczam się do tej zasady. Zazwyczaj na bieżąco mam kontakt z klientami.

Klient otrzymuje dostęp do arkusza, w którym znajduje się plan treningowy oraz arkusza gdzie uzupełnia realizację treningu, dodaje linki do filmów z treningu, dodaje komentarze odnośnie danego treningu. Kontakt z klientem odbywa się poprzez w/w arkusze, jednak oczywiście istnieje możliwość kontaktu poprzez portale społecznościowe czy też kontakt telefoniczny.

Program PERSONAL

4 tygodnie współpracy – klient zgłasza chęć odbywania dowolnej liczby treningów tygodniowo.

Program tworzony na podstawie danych personalnych – klient wypełnia ankietę, która ma ułatwić/umożliwić utworzenie planu .

Klient otrzymuje plan treningowy w formacie .pdf.

Program START

Program na 4 tygodnie – 16 treningów – 4 treningi / tydzień.

Program utworzony z myślą o początkujących – Program skupia ćwiczenia, które dobrałem tak, aby początkujący w zakresie dwuboju olimpijskiego łatwiej mogli “zrozumieć i poczuć sztangę”.

Klient otrzymuje plan treningowy w formacie .pdf.