Ta strona używa plików cookies.
Polityka Prywatności    Jak wyłączyć cookies? AKCEPTUJĘ

Zapraszam na warsztaty szkoleniowo - treningowe z dwuboju olimpijskiego, które poprowadzę wraz z Oleksandrą Lykhobytską. Przewidywany czas zajęć, to 6 godzin. Maksymalna liczba uczestników wynosi 8. Uczestnicy otrzymają certyfikat potwierdzający uczestnictwo w warsztatach.

Warsztaty szkoleniowo – treningowe z dwuboju olimpijskiego (podnoszenia ciężarów)

 • 20.11.2021, Polkowice
  Ul. Hubala 3, 59-100 Polkowice
  (sala treningowa Klubu Podnoszenia Ciężarów Górnik Polkowice)

Tematy zajęć

 • omówienie i nauka głównych bojów podnoszenia ciężarów czyli rwania i podrzutu
 • omówienie i nauka ćwiczeń dodatkowych w podnoszeniu ciężarów
 • periodyzacja treningu w podnoszeniu ciężarów
 • podział treningu w różnych etapach makrocyklu
 • motoryka w podnoszeniu ciężarów

Harmonogram zajęć *

 • 11:00 – 14:00 – blok rwaniowy
 • 14:00 – 15:00 – przerwa (możliwość zamówienia cateringu)
 • 15:00 – 18:00 – blok podrzutowy

  * Czas zajęć może ulec zmianie.

rejestracja

Koszt warsztatów wynosi 550 zł / os. Aby się zapisać wystarczy wypełnić formularz rejestracyjny. Gdy będą wolne miejsca otrzymasz wiadomość e-mail z danymi do przelewu zaliczki, która wynosi 100 zł (bezzwrotna). Pozostała część kwoty płatna pomiędzy 25.10.2021 a 05.11.2021.  Zapraszam do zapisania się na warsztaty. Wystawiam fakturę bez VAT.

* W przypadku wprowadzenia obostrzeń spowodowanych przyrostem zakażeń coivd-19 i braku możliwości organizacji zajęć, warsztaty zostaną odwołane a pieniądze zwrócone na konta nadawców.

Prowadzący

Arkadiusz Michalski

Reprezentant Polski w podnoszeniu ciężarów z 15-letnim stażem na arenie międzynarodowej. Dwukrotnie występował na Igrzyskach Olimpijskich, na których zajmował 7. miejsce. Mistrz Europy, brązowy medalista mistrzostw Świata i 7-krotny mistrz Polski seniorów. Rekordy: 180 kg (rwanie), 228 kg (podrzut).

Oleksandra Lykhobytska

Była zawodniczka CrossFit, obecnie startuje w zawodach podnoszenia ciężarów. Reprezentuje w zawodach ligowych barwy Klubu Podnoszenia Ciężarów Górnik Polkowice. W 2021 roku otrzymała obywatelstwo Polski. Jej rekordy, to 74 kg w rwaniu i 95 kg w podrzucie.

Często zadawane pytania

Warsztaty są skierowane dla początkujących jak i osób, które są na średnim poziomie zaawansowania. W szczególności zapraszam trenerów personalnych, którzy chcą wzbogacić swój warsztat trenerski, pasjonatów dwuboju olimpijskiego i osób, które chciałyby nauczyć się od podstaw techniki i sposobu trenowania dwuboju olimpijskiego.

W przypadku jednodniowych warsztatów trwają one około 6 godzin z przerwą pomiędzy tematyką rwania i podrzutu. Gy warsztaty organizuje w ośrodkach sportowych z noclegiem, zajęcia są nieco dłuższe z tym, że możesz dłużej odpocząć pomiędzy sesjami, dzięki czemu lepiej przyswajasz wiedzę.

Tak, jeśli chciałbyś zorganizować warsztaty ze mną w swoim klubie zapraszam do kontaktu.

Masz inne pytanie?

Opinie moich podopiecznych

Dowiedz się pierwszy

m.in. o obozach, warsztatach i programach treningowych pod dwubój olimpijski