PROGRAM

GOOD LIFT

Personalny program treningowy
z analizą filmów z treningu i wsparciem w trakcie realizacji programu

Trenuj z mistrzem Europy i brązowym medalistą mistrzostw Świata – Arkadiuszem Michalskim

NAJLEPSZA DLA CIEBIE FORMA WSPÓŁPRACY

Do każdego klienta podchodzę indywidualnie. Na podstawie aktualnych możliwości, celów, warunków fizycznych czy możliwości czasowych ustalamy liczbę treningów w tygodniu, a ja przygotowuje dla Ciebie moją propozycję treningu. 

Jak to wygląda w skrócie?

Po otrzymaniu planu treningowego rozpoczynasz trening. Na bieżąco uzupełniasz wyniki z każdej sesji treningowej i dodajesz linki do filmów z treningu.

Po analizie filmów i treningu otrzymasz plan na kolejne tygodnie. Według potrzeb na bieżąco wprowadzamy zmiany w treningu.

Nie pozostawię Cię z samym planem treningowym. Możesz liczyć na pomoc! Na pewno będziesz miał wiele pytań dotyczących treningu i dwuboju olimpijskiego.

GOOD LIFT

program personalny / 4 tygodnie
400 W PRZYBLIŻENIU 92 EURO
PRZY KURSIE 4,33 ZŁ = 1 EURO
  • 4 tygodnie współpracy
  • Program tworzony na podstawie danych personalnych. Do każdego klienta podchodzę indywidualnie.
  • Możliwość współpracy długoterminowej. Istnieje możliwość wykupienia współpracy na dłuższy okres niż 4 tygodnie. Jednocześnie istnieje możliwość negocjacji ceny.
  • Analiza filmów z treningu Przesyłasz filmy z treningu w celu analizy techniki. Pomoże mi to również w lepszym dopasowaniu ćwiczeń dla Ciebie.
  • Pytania i odpowiedzi Jestem pewny, że będziesz miał wiele pytań onośnie trenungu i dwuboju olimpijskiego.
  • Wsparcie w trakcie realizacji programu Nie pozostawię Cię z samym planem treningowym. Możesz liczyć na pomoc. Ewentualne zmiany w treningu wprowadzamy na bieżąco.
  • Dowolna liczba sesji treningowych w tygodniu. Po konsultacji wspólnie zdecydujemy jaka liczba treningów w tygodniu będzie dla Ciebie najlepsza.
  • Plan treningowy wysyłany na bieżąco. Raz w tygodniu lub raz na dwa tygodnie otrzymasz program. Jeśli zajdzie potrzeba, to na bieżąco go modyfikuje.

PAKIETY

8 TYGODNI - 750 ZŁ

12 TYGODNI - 1050 ZŁ

24 TYGODNIE - 1950 ZŁ

*Zakup pakietów po uprzednim kontakcie.

  • Po zakupie programu otrzymasz na pocztę email, którą podałeś przy dokonywaniu płatności przez PayPal link do ankiety oraz dalsze wskazówki. Wypełniona ankieta pomoże mi w napisaniu planu dla Ciebie. Jeśli nie otrzymasz wiadomości w przeciągu 24 godzin od zrealizowania płatności, proszę o kontakt: arek@arkadiuszmichalski.com
  • Jeśli chcesz zapłacić zwykłym przelewem bankowym, to proszę o wpłatę na poniższy nr konta z dopiskiem "program GOOD LIFT" oraz podając swój adres e-mail. Po zaksięgowaniu wpłaty otrzymasz wiadomość email z linkiem do ankiety oraz dalszymi instrukcjami. Wiadomość zostanie przesłana na wskazany w tytule przelewu adres e-mail.

NAZWA BANKU: PKO BANK POLSKI

NUMER KONTA:
72 1020 3017 0000 2702 0475 0289

TYTUŁ PRZELEWU: program START, twój e-mail

KONTAKT

Masz pytania odnośnie programu treningowego GOOD LIFT? Skontaktuj się ze mną:

Co klienci mówią o współpracy

Opinie klientów