Ta strona używa plików cookies.
Polityka Prywatności    Jak wyłączyć cookies? AKCEPTUJĘ

Cześć, Dziękuję za zainteresowanie obozem szkoleniowo-treningowym z nastawieniem na dwubój olimpijski. Poniżej znajdziesz informację o tym jak będzie wyglądał obóz, dla kogo jest, i co jest wliczone w cenę.

TERMIN: 01-07.08.2022. Obóz rozpoczynamy 01.08.2022 (przyjazd do wieczora). Kończymy 07.08.2022 po obiedzie.
MIEJSCE: Centralny Ośrodek Sportu „Cetniewo” we Władysławowie.
ZAKWATEROWANIE: 3. osobowe. W wyjątkowych przypadkach dostępny będzie pokój 1. os i 2. os.
WYŻYWIENIE: 3. posiłki dziennie (śniadanie, obiad, kolacja)
BASEN – w cenie 1 godzina dziennie
SAUNA: zgodnie z harmonogramem obozu
TRENINGI: zgodnie z harmonogramem obozu. Zaplanowane jest 9. jednostek treningowych. Plan może ulec zmianie.
CERTYFIKAT – Każdy uczestnik otrzyma certyfikat potwierdzający uczestnictwo w obozie szkoleniowo – treningowym z nastawieniem na dwubój olimpijski.
T-SHIRT – Każdy uczestnik otrzyma pamiątkową koszulkę
TRENING ONLINE – Każdy uczestnik otrzyma rabat do 20% na trening online z Arkadiuszem Michalskim (szczegóły podczas obozu).
TRENERZY: Arkadiusz Michalski, Oleksandra Lykhobytska, Mateusz Skulimowski (poniżej więcej informacji o prowadzących)

COS Cetniewo jest ważnym punktem na mapie Polski jeśli chodzi o zapewnienie warunków do uprawiania różnych sportów. W ośrodku trenują reprezentanci takich dyscyplin jak: podnoszenie ciężarów, lekkoatletyka, siatkówka, koszykówka, boks, zapasy, judo, rugby, pływanie, i wiele innych. Mimo, że jest to bardzo duży ośrodek, obiekty sportowe, restauracja czy obiekty noclegowe znajdują się blisko siebie. Ośrodek położony jest w nadmorskiej miejscowości turystycznej Władysławowo.

oficjalna strona internetowa ośrodka sportowego: www.cetniewo.cos.pl

CERTYFIKAT

Każdy uczestnik otrzyma certyfikat potwierdzający uczestnictwo w obozie szkoleniowo - treningowym z nastawieniem na dwubój olimpijski.

T-SHIRT

Każdy uczestnik otrzyma pamiątkową koszulkę.

TRENING ONLINE

Każdy uczestnik otrzyma rabat do 20% na trening online z Arkadiuszem Michalskim (szczegóły podczas obozu) oraz 10% rabatu na kolejne obozy.

Na obozie...

  • treningi pod okiem doświadczonych zawodników i reprezentantów Polski
  • dowiesz się jak wygląda trening dwuboistów
  • poznasz technikę rwania i podrzutu
  • poznasz różne ćwiczenia dodatkowe stosowane w podnoszeniu ciężarów
  • dowiesz się jak pracować nad mobilnością w podnoszeniu ciężarów
  • zyskasz wiedzę o prewencji urazów w podnoszeniu ciężarów

PROWADZĄCY: ARKADIUSZ MICHALSKI, OLEKSANDRA LYKHOBYTSKA, MATEUSZ SKULIMOWSKI

Arkadiusz Michalski

Nazywam się Arkadiusz Michalski. Jestem reprezentantem Polski w podnoszeniu ciężarów oraz trenerem. Na arenie międzynarodowej jestem obecny od 2006 roku, czyli od ponad 15 lat. Moje największe osiągnięcia to dwukrotnie 7. miejsce na Igrzyskach Olimpijskich (2016, 2021), brązowy medal na Mistrzostwach Świata (Aszchabad 2018 – 403 kg w dwuboju w kategorii 109 kg), tytuł mistrza Europy (Bukareszt 2018 – 396 kg w dwuboju w kategorii 105 kg) oraz kilkanaście razy zdobyłem mistrzostwo Polski we wszystkich kategoriach wiekowych. Wszystkie moje wyniki można zobaczyć na tej stronie w zakładce "o mnie". Będę z tobą na obozie z dwójką asystentów - Oleksandrą Lykhobytską i Mateuszem Skulimowskim. Poniżej więcej informacji o nich.

Oleksandra Lykhobytska

Nazywam się Oleksandra Lykhobytska i jestem właścicielką studio treningowego „Power House by Sasza” oraz zawodniczką Klubu Podnoszenia Ciężarów Górnik Polkowice. W Polsce jestem od 10 lat, gdzie zaczęłam trenować CrossFit, a w wieku 25. lat rozpoczęłam przygodę w podnoszeniu ciężarów. Przez wiele lat brak polskiego obywatelstwa ograniczał moje indywidualne występy w zawodach, ale z powodzeniem i dumą reprezentuję mój klub w Drużynowych Mistrzostwach Polski. Moje najlepsze wyniki to 74 kg w rwaniu i 95 kg w podrzucie w kategorii wagowej do 55 kg. W 2021 roku otrzymałam polskie obywatelstwo i jestem zdeterminowana do walki na krajowym pomoście. Jako trener cenie rozwój i zaangażowanie. Zajmuję się przygotowaniem motorycznym sportowców, treningiem ogólnorozwojowym osób w każdym wieku oraz prowadzę zajęcia podnoszenia ciężarów w Legnicy. Na przestrzeni lat szkoliłam się na około 20. różnych szkoleniach, a zdobytą wiedzę przekazuję swoim podopiecznym na treningach oraz warsztatach, między innymi z dwuboju olimpijskiego.

Mateusz Skulimowski

Cześć ! Nazywam się Mateusz Skulimowski i od najmłodszych lat uprawiam podnoszenie ciężarów. Podczas sportowej kariery niejednokrotnie startowałem w zawodach rangi mistrzostw Świata jak i mistrzostw Europy wśród juniorów i młodzieżowców, gdzie udało mi się zdobyć srebrny medal mistrzostw starego kontynentu do lat 17. Na swoim koncie posiadam również medale mistrzostw Polski we wszystkich kategoriach wiekowych w tym także złote. Jest mi niezmiernie miło, że będę mógł podzielić się zdobytym doświadczeniem oraz umiejętnościami, a przy okazji dobrze się bawić ! Do zobaczenia na sali we Władysławowie!

2. wolne miejsca (10.05.2022).

Po zapełnianiu listy będzie możliwość zapisania się na listę rezerwową. W przypadku gdy zwolni się miejsce, to pierwszeństwo  zastąpienia mają osoby zapisane na listę rezerwową.

2600 ZŁ / OS.

Po rejestracji otrzymasz na adres e-mail dalsze wskazówki. Zaliczka – 600 zł płatna do 7. dni po rejestracji*. Pozostała część płatna pomiędzy 04.07.2022 a 11.07.2022.
* W przypadku braku wpłaty zaliczki lub pełnej kwoty skontaktujemy się z Tobą w celu potwierdzenia rejestracji. W przypadku braku kontaktu rejestracja jest anulowana. W przypadku indywidualnych ustaleń termin ten może ulec zmianie.

W przypadku braku otrzymania e-maila proszę o sprawdzenie skrzynki „spam” lub/i kontakt pod e-mailem „rezerwowym”: michalskiweightlifting@gmail.com lub poprzez media społecznościowe:

REJESTRACJA

Dla kogo?

  • trenerów personalnych, którzy chcą doskonalić swoje umiejętności i rozszerzyć ofertę dla swoich klientów,
  • dla miłośników podnoszenia ciężarów
  • osób, które złapały „zajawkę” na dwubój i chcą rozpocząć przygodę z podnoszeniem ciężarów

* Harmonogram może ulec zmianie.
* Z basenu można korzystać codziennie (1. godzina w cenie)

Masz pytanie odnośnie obozu?

Nie możesz uczestniczyć w obozie?

Jeśli np. nie odpowiada Tobie termin obozu, a jesteś zainteresowany/a obozem w przyszłości lub warsztatami, to zachęcam do zapisania się do subskrypcji. Dowiedz się pierwszy/a m.in. o obozach, warsztatach i programach treningowych pod dwubój olimpijski.

SUBSKRYPCJA

Po zapisaniu się do newslettera, musisz jeszcze potwierdzić rejestrację klikając w link w otrzymanym mailu. Aby wypisać się z subskrypcji wystarczy, że np. klikniesz w jednej z otrzymanych wiadomości w link „Zrezygnuj z subskrypcji”.