Ta strona używa plików cookies.
Polityka Prywatności    Jak wyłączyć cookies? AKCEPTUJĘ

Inofrmacje dla podopiecznych programu Good Lift

cropped-favicon3-1.png

Dziękuję, że zainteresowałeś się współpracą ze mną. Poniżej znajdziesz informacje jak wygląda współpraca w ramach programu Good Lift. Jeśli będziesz miał dodatkowe pytania lub wątpliwości, to możesz się ze mną skontaktować poprzez media społecznościowe bądź pisząc na arek@arkadiuszmichalski.com

ROZPOCZĘCIE WSPÓŁPRACY

Na początek poproszę Cię o podanie adresu e-mail. Najlepiej by była to skrzynka pocztowa Google. Otrzymasz dostęp do arkusza, w którym wypełnisz ankietę oraz tabele rekordów życiowych. Następnie rozpoczniesz zaproponowany przeze mnie trening.

Minie chwilę czasu zanim bardziej poznam jak reagujesz na trening, co potrafisz, czego nie potrafisz, jakie masz możliwości. Po tak zwanych 1-2. tygodniach zapoznawczych zaproponuję trening skierowany na konkretne cele.

Trening rozpisuje w arkuszu na dysku Google. Przyznaje Tobie dostęp do arkusza, tak byś mógł wpisać realizację treningu, objętość treningową, ilość powtórzeń czy dodać linki do filmów. Ale również sprawdzisz moje komentarze odnośnie dodanych przez Ciebie filmów czy sam dodasz komentarze odnośnie danego ćwiczenia, treningu bądź całego tygodnia treningowego.

Zazwyczaj trening rozpisuje na około 8-10. dni (4-6. jednostek treningowych). Raz w tygodniu głębiej analizuje Twój trening. Robię to zazwyczaj od poniedziałku do środy. Czasami szczegółowo trening analizuję również w weekend. Oprócz kontaktu poprzez arkusz możemy się kontaktować poprzez media społecznościowe lub gdy zajdzie potrzeba również telefonicznie.

facebook.com/arekmichalski.8 (profil prywatny) facebook/michalskiweightlifting (fanpage)

instagram.com/arekmichalski

FILMY I DYSK GOOGLE

Jeśli posiadasz konto na Google, to na pewno masz dostęp do darmowego dysku online (tzw. chmura). Jeśli jednak nie posiadasz takiego konto, to poproszę Cię byś je założył.

Proszę byś stworzył na dysku Google katalog np. o nazwie „Twoje imię i nazwisko”. Daj mi dostęp do tego katalogu. Dostęp ustaw na adres e-mail michalskiweightlifting@gmail.com

W udostępnionym mi katalogu stwórz podkatalogi z numerami tygodni współpracy. Następnie w każdym podkatalogu stwórz kolejne podkatalogi dla konkretnych dni treningowych i tam dodawaj filmy z treningów.

Proszę o nadawanie nazw udostępnianym filmom, np. „rwanie bez zamka – 90”, co oznaczałoby w tym przypadku nazwę ćwiczenia i obciążenie na jakim wykonywaliśmy daną serię.

Proszę o udostępnianie co najmniej jednej serii z każdego ćwiczenia. Możesz dodać więcej niż jedną serię. Czasami sam mogę Cię o to poprosić.

Filmy możesz dodawać w dowolnej dla Ciebie chwili. Możesz to robić codziennie, ale w związku z tym, że zazwyczaj codziennie nie ma na to czasu, to możesz to robić np. raz w tygodniu. Najlepiej w piątek lub sobotę. Wtedy istnieje szansa, że już w weekend dokonam analizy treningu.

Link do dysku Google: https://drive.google.com/
Link do aplikacji „Dysk Google” na smatforny: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.google.android.apps.docs

ARKUSZ TRENINGOWY

Każdy tydzień treningowy, to nowa zakładka w arkuszu oznaczona nazwą w postaci dat, np. „27.12.2021-02.01.2022”. Na górze arkusza znajdziesz również liczbę wykupionych tygodni treningowych oraz numer realizowanego tygodnia współpracy.

W odpowiednich miejscach wpisujesz realizację treningu, liczbę wykonanych powtórzeń i objętość treningową [ tak jak na załączonym obrazku ].

Na dole każdego treningu znajduje się miejsce do wpisania objętości całego treningu oraz liczby wykonanych powtórzeń. Dodaj też link do katalogu gdzie znajdują się filmy z danego treningu lub po prostu do głównego katalogu który mi udostępniasz. W tym miejscu możesz dodać swoje uwagi lub po prostu zostawić komentarz na temat danego treningu. Po obejrzeniu przeze mnie filmów zazwyczaj dodaje komentarz/wskazówki dotyczące wykonywania ćwiczeń.

Na dole tygodnia treningowego możesz wpisać poziom odczucia zmęczenia na koniec tygodnia (piątek-sobota), najniższą i najwyższą wagę ciała oraz liczbę powtórzeń wykonanych w danym tygodniu i objętość treningową.

Zakładka „MAIN”, to miejsce gdzie dodaje cotygodniowe dane nt. zmęczenia, objętości, liczby powtórzeń, intensywności (średni podniesiony ciężar), informację o udziale w zawodach jeśli będziesz chciał wziąć udział w takich, cele treningowe, cennik i informacja dotycząca płatności.

W zakładce „REKORDY” proszę Cię o wpisanie swoich rekordów życiowych w podanych ćwiczeniach. Proszę wpisać rekordy w pojedynczych powtórzeniach, ale również w dwóch, trzech i więcej. Na przykład: 100×1, 90×2, 80×3. W odpowiednich kolumnach wpisuj swoje najlepsze wyniki w każdym kolejnym miesiącu, a rekordy życiowe zaznaczaj pogrubioną czcionką, możesz też wyróżnić rekordy w inny sposób.

JAK OBLICZAĆ OBJĘTOŚĆ TRENINGOWĄ I LICZBĘ POWTÓRZEŃ

Proszę byś zakupił/a zeszyt, w którym będziesz zapisywał podczas treningu lub po jego zakończeniu swoją realizację wraz z podnoszonymi obciążeniami. Obciążenia i liczbę powtórzeń licz od 50% swojego rekordu w danym ćwiczeniu x1. Przykładowo jeśli w rwaniu na wysoko Twój rekord wynosi 80 kg, a w planie masz do wykonania 5. serii po 3. powtórzenia na 80%, to robisz 5 serii na 64 kg po 3. powtórzenia. Oczywiście możesz zaokrąglać do 65 kg w tej sytuacji. Jednak powtórzenia i objętość treningową licz od 40 kg. Czyli też ujmij podejścia rozgrzewkowe. Jeśli masz ćwiczenia łączone, np. 1 x ciąg + 1 x zarzut + 1 x góra na nożyce, to do ilości powtórzeń licz każdy ruch z osobno, czyli w tym przypadku będą, to 3 powtórzenia. Wykonując to ćwiczenie w 5. seriach na 100 kg, to wykonamy łącznie 15 powtórzeń i objętość równą 1500 kg + powtórzenia i objętość ciężarów rozgrzewkowych, które wykonasz. Może to się wydawać pracochłonne, jednak po 1-2. dniach będzie to niezauważalny nawyk i pomiędzy seriami lub na koniec wykonanego ćwiczenia wpiszesz realizację w zeszycie. Pomoże to również w późniejszym uzupełnieniu realizacji w arkuszu.

Na załączonym obrazku przykładowo zapisany w zeszycie trening. Kolorem czerwonym obciążenia równe lub powyżej 50% rekordu w danym ćwiczeniu.

PŁATNOŚCI

Jeśli rozpoczynasz współpracę ze mną, to płatności możesz dokonać na podany na stronie numer konta bądź poprzez PayPal na adres e-mail platnosci@arkadiuszmichalski.com

W przypadku przedłużania współpracy możesz zapłacić w ostatnim tygodniu wykupionej współpracy za kolejny okres. Po ustaleniu ze mną możemy ten termin płatności przesunąć.

Przy płatności za 4. tygodnie współpracy cena wynosi 400 zł. Przy wykupieniu współpracy za dłuższy okres cena przy płatności z góry wynosi kolejno:
750 zł za 8. tygodni
1050 zł za 12. tygodni
1950 zł za 24. tygodnie

*Wystawiam fakturę bez VAT.