Ta strona używa plików cookies.
Polityka Prywatności    Jak wyłączyć cookies? AKCEPTUJĘ

41 Turniej Barbórkowy w Polkowicach

W Polkowicach 07.12 po raz 41 odbędzie się Turniej Barbórkowy w podnoszeniu ciężarów. Coroczne zawody, które zna większość osób związanych z podnoszeniem ciężarów w Polsce. W tym roku zapowiadają się wyjątkowo. Po raz pierwszy zobaczymy na polkowickim pomoście utytułowanych zawodników zza granicy oraz czołówkę naszych naszych krajowych pomostów.

W Polkowicach 07.12 po raz 41 odbędzie się Turniej Barbórkowy w podnoszeniu ciężarów. Coroczne zawody, które zna większość osób związanych z podnoszeniem ciężarów w Polsce. W tym roku zapowiadają się wyjątkowo. Po raz pierwszy zobaczymy na polkowickim pomoście utytułowanych zawodników z zagranicy oraz czołówkę naszych naszych krajowych pomostów. Całość będzie trwać około dwóch godzin, ciężary wyjątkowo duże. Możliwe, że organizacyjnie i sportowo będzie to najlepsza tegoroczna impreza podnoszenia ciężarów w Polsce.

Podczas „Barbórki” wystąpi aż czterech olimpijczyków: Jiri Orsag z Czech, Peter Nagy z Węgier, Krzysztof Zwarycz i ja (Arkadiusz Michalski). Oprócz nich zaprezentują się tacy zawodnicy jak Łukasz Grela, Paweł Szmeja, Jakub Michalski, Jakub Węgrzyn, Tomasz Rosoł oraz Radoslav Tatarick ze Słowacji i David Litvinov z Izraela.

Każdy z wymienionych sztangistów ma na swoim koncie sukcesy na arenie międzynarodowej w różnych kategoriach wiekowych i wagowych. Więcej o każdym z nich znajdziecie na profilowym Facebooku KPC GÓRNIK POLKOWICE.

Wszystkich kibiców, trenerów personalnych, zawodników podnoszenia ciężarów oraz crossfit serdecznie zapraszam do hali sportowej przy Szkole Podstawowej nr 4 w Polkowicach (ul. Hubala 3). 07 grudzień, godzina 17:00. Warto przyjść punktualnie. Organizator przygotował dla kibiców niespodzianki.

Sponsorami wydarzenia są:

  • Gmina Polkowice Serce Zagłębia Miedziowego
  • Przedsiębiorstwo Gospodarki Miejskiej w Polkowicach
  • Polkowickie Towarzystwo Budownictwa Społecznego

Turniej odbędzie się według punktacji Sinclaira.

Udostępnij wpis

Share on facebook
Share on twitter